Вівторок, 30 січня 2018 13:51

Ніка-05 U-19

Тренер - Поляков Анатолій Олександрович

Команда "Ніка-05" виступає в чемпіонаті України (перша ліга) Дитячо-юнацької футбольної ліги серед 19-річних юнаків та молодших. Підопічні Анатолія Олександровича Полякова у сезоні 2017/18 дебютували в турнірі. Суперниками франківців стали сусіди із франківського "Тепловик-ДЮСШ-3", а також чернівецької "Буковини", луцької "Волині", винниківського "Руху", тернопільскої ДЮСШ, новояворівського "Гірника", львівського "Опору", бережанської ДЮСШ та мукачівської МФА.

Після першого кола змагань команда "Ніка-05" (Івано-Франківськ) займає сьому сходинку, маючи в своєму активі 9 очок. Результатом успішної роботи тренерського штабу франківчан стало те, що одразу двоє гравців цієї команди Анатолія Полякова  - Володимир Коржак та Владислав Семотюк, запрошені на тренувальні збори команди U-19 клубу української Прем'єр-ліги - кам'янської "Сталі".

Зараз тренерський штаб команди U-19 веде активну підготовку до весняної частини чемпіонату. "Ніка-05" візьме участь в Зимовому кубку ДЮФЛ України. За словами головного тренера франківців цей турнір стане підсумком першого етапу підготовки.

Команда перед стартом Групового етапу Зимового Кубка ДЮФЛ України



Склад ФК "Ніка" (Івано-Франківськ) у сезоні 2017/18 років

Футболіст Дата народження  попередні клуби ДЮФЛ 
Боднарук Андрій 16.01.2000  
Воробчак Назар 22.03.2000 УФК-Карпати (Львів), Енергетик ДЮСШ (Галич)
Гнатів Андрій 03.03.1999 Медик-Краснопіль (Солотвин), Хутровик (Тисмениця)
Довган Юрій 09.12.2000 Ніка-05, ДЮСШ-3 Юніор (Івано-Франківськ), Енергетик ДЮСШ (Галич), Сокіл (Павлівка), СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Дриган Богдан 13.09.1999 Буковина (Чернівці), ВОДЮСШ (Вінниця), Хутровик (Тисмениця)
Кирничний Володимир 05.03.2000 ДЮСШ Бучач, ФК Чортків-Педліцей
Конрад Владислав 21.06.2000 Енергетик ДЮСШ (Галич)
Коржак Володимир 16.04.2000  
Креховецький Станіслав-Роман 31.07.1999 СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ), Колос (Цінева), Карпати (Брошнів-Осада)
Лозицький Валентин 09.02.2000  
Морис Станіслав 27.06.2000  
Нагірний Назарій 04.08.2000 Енергетик (Бурштин), Енергетик ДЮСШ (Галич)
Полозяк Віталій 27.06.2000 Енергетик (Бурштин), Енергетик ДЮСШ (Галич)
Приймак Андрій 11.03.2000 Гірник (Соснівка, Львівщина), BRW-ВІК (Володимир-Волинський), УФК Дніпро, Сталь (Кам'янське)
Руденко Ілля 27.01.2000 Ніка-05, УФК-Карпати (Львів)
Семотюк Владислав 14.11.2000 Атлет (Київ), РВУФК (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ)
Стельмащук Олексій 28.10.2001  
Тринчук Андрій 04.03.1999 КОЛІСП Штурм-2 (Костопіль), Карпати (Брошнів-Осада), Тепловик-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
Федик Остап 11.10.2000 СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Фелик Олександр 09.05.1999 СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ), УФК-Карпати (Львів), Тепловик-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ)
Чуйко Сергій 06.09.2000 Енергетик ДЮСШ (Галич), Скала (Моршин), СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
Шаран Андрій 05.11.2000 Енергетик ДЮСШ (Галич), Скала (Моршин)

Прокоментувати:

Back to Top