Чому варто обрати саме ДЮФК "НІКА-05"

Коли Ви обираєте для себе футбольну школу, Ви повинні бути повністю впевнені, що інвестуєте свій час, енергію та гроші в правильному напрямку. Адже на повну підготовку професійного футболіста, від перших занять в дитячих групах, до виступу за команду майстрів, потрібно не менш ніж 10 000 навчальних годин. Обраний з самого початку неправильний тип навчання, може помітно знизити конкурентноспроможність гравця, і значно скоротити його шанси на успішну кар'єру.

Що ДЮФК "Ніка-05" може запропонувати Вам?

Ось вже більше десяти років, наш дитячо-юнацький клуб є базовим майданчиком підготовки юних футболістів. Ми намагаємося приділити належну увагу кожному вихованцю. Забезпечуємо якісний коучинг і підтримку, необхідні для просування гравців, щоб полегшити їм шлях до потенційної професійної кар'єри.

Наші тренери мають досвід, майстерність і мережу контактів, щоб підтримати Вас у досягненні намічених Вами цілей!

Чому нам можна довіряти?

Тому, що ми амбітні, і хочемо стати кращими у своїй справі, як хочете цього Ви. Тому, що ми не ховаємо голову в пісок перед обличчям невдач, а розбираємося в їх причинах і не допускаємо іх надалі. Ми не стоїмо на місці. Ми змінюємося, щоб відповідати вимогам часу. Ми любимо футбол. І хочемо докласти всіх зусиль щоб кожен, хто прийде до нас, так само полюбив цей чудовий вид спорту.

Детальніше в цій категорії: Наші тренери »

Прокоментувати:

Back to Top