Спортивна діяльність

Юні футболісти, які тренуються у ДЮФК "Ніка-05", мають можливість  постійно розвиватися завдяки якісному коучингу та підтримці, необхідній для просування гравців, щоб полегшити їм шлях до потенційної професійної кар'єри. Під керівництвом кваліфікованих тренерів наші вихованці беруть участь у футбольних та футзальних змаганнях мівсцевого, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Так у зимовий період "Ніка-05" активно та успішно змагається на різноманітних представницьких футзальних турнірах, зокрема "Прикарпатське Різдво" у Івано-Франківську, Lviv Indoor Cup та "Галицька зима" у Львові. У новорічно-різдвяний період 2017-18 років наші вихованці під керівництвом Олександра Олександровича Єжова (U-9) стали переможцями престижних турнірів  Lviv Indoor Cup (у фіналі обігравши львівські "Карпати"), "Прикарпатського Різдва-2018" (у фіналі здолали чернівецьку "Буковину"), бронзовими призерами дитячого турніру "Галицька зима" (у матчі за "бронзу" обіграли сумську "Барсу").

Команда Андрія Нестерука (діти 2009 року народження) також тріумфально завершлила турнір "Прикарпатське Різдво-2018". На цьому ж традиційному турнірі команда дітей 2007 року народження Ореста Дороша, зайняла друге місце, програвши у вирішальному поєдинку лише в серії пенальті СДЮШОР "Прикарпаття". Наймолодші наші вихованці 2010 року народження посіли третє місце.

Серед учасників Кубка України U-13 була і ЗОШ №10 м.Івано-Франківська, честь якої захищали вихованці ДЮФК "Ніка-05" 2005-2008 років народження. Команда тренерського тандему Олександра Олександровича Єжова та Тараса Ярославовича Харандюка потрапила до четвірки кращих команд України у віковій категорії U-13.

Окрім футзальних турнірів юні футболісти змагаються і у зимових футбольних чемпіонатах. Зокрема, одразу двома віковими групами (2004 р.н та 2005 р.н.) "Ніка-05" бере участь у Зимовому Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області. Команда U-19 під керівництвом Анатолія Олександровича Полякова, готуючись до весняної частини змагань, взяла участь в Зимовому кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України у своїй віковій категорії.

Основними ж змаганнями, в яких беруть участь футболісти "Ніка-05" є чемпіонати Дитячо-юнацької футбольної ліги України (U-17 та U-15) та чемпіонати Дитячо-юнацької футбольної ліги (U-11, U-12, U-14, U-16).  Через участь у цих турнірах наші футболісти розвиваються та поступово долучаються до команди U-19, яка з сезону 2017/18 років змагається у першій лізі Чемпіонату України. 

В сезоні 2017 року було досягнуто домовленості із ФК "Вовчинці" (Івано-Франківська міська рада) і вихованці ДЮФК "Ніка-05" мали можливість відчути на собі смак дорослих футбольних змагань у складі ФК "Ніка-2-Вовчинці", яка виступала в чемпіонаті міста Івано-Франківська по футболу.

Детальніше в цій категорії: « Наша історія Тренувальна база »

Прокоментувати:

Back to Top