Середа, 16 травня 2018 10:41

ДЮФЛІФО U-16/U-14. 18 тур: максимум очок з галичанами

Поєдинки проти Галицької ДЮСШ завершилась для вихованців нашого клубу двома перемогами, та видались діаметрально протилежними за перебігом гри.

Першими на поле стадіону у с. Микитинці вийшли молодші футболісти вікової категорії U-14. Господарі дуже швидко відкрили рахунок у грі зусиллями Назарія Максиміва, що влучним дальнім ударом вразив ворота суперників. Згодом Анатолій Саврій, вийшовши віч-на-віч з голкіпером і у кращих традиціях закинув останньому м'яча за комірець - 2:0. У другому таймі Максим Масик остаточно зняв питання щодо переможця у звітній грі, а "свіжі" Давид Куриляк та Роберт Ковач довели рахунок до розгромного - 5:0.

U-14
ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) - Галицька ДЮСШ 5:0 (2:0)
Голи: Максимів, 3, Саврій, 12, Масик, 45, Куриляк, 52, Ковач, 55.
"Ніка-05": Маховський (Дідик, 45), Кривопульський, Бабій, Масик (Гурик, 53), Штогрин, Максимів, Бабак (Семеген, 47), Копаниця (Гураль, 49), Крупяк (Куриляк, 43), Саврій (Ковач, 51), Калинчук (Пахольчук, 40). Тренер: Андрій Шевчук.

Матч старших команд видався діаметрально протилежним від поєдинку 14-річних. Важко сказати, що стало причиною доволі невиразної гри у першому таймі, протягом якого наші хлопці "розтринькали" багатенько гострих випадів. Можливо зіграла роль недооцінка суперника, чи недавній тріумф у Рогатині, та все ж у другому таймі все стало на свої місця. На екваторі другої половини зустрічі Василь Голендир замкнув подачу з правого флангу атаки та приніс важку перемогу "Ніці" - 1:0.

U-16
ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) - Галицька ДЮСШ 1:0 (0:0)
Гол: Голендир, 57.
"Ніка-05": Макарій (Балита, 42), Кочет, Трощук, Карабінович, Осадца, Рабуцький, Голендир, Сверида, Сацков, Пазюк, Семчишин. Тренер: Андрій Шевчук.

У суботу вихованці Андрія Романовича Шевчука вирушать у гості до Богородчанської ДЮСШ. Початок ігор об 11:00 та 12:30.