Вівторок, 08 травня 2018 14:00

ДЮФЛ України: "Ковель-Волинь" подоланий на половину

У недільних матчах ДЮФЛ України вихованці нашого клубу здобули три очки у протистоянні з лідером Першої ліги - ФК "Ковель-Волинь".

Вже на 13-ій хвилині матчу команд старшої вікової групи підопічні Андрія Петровича Нестерука вийшли вперед - Владислав Феліпович відкрив лік голам у звітному протистоянні. Далі "Ніка" створила добрячу кількість небезпечних нагод, та не зуміла подвоїти перевагу у першому таймі. Одразу по перерві ковельчани зусиллями Старушина зрівняли рахунок - 1:1. Та недовго у поєдинку тримався паритет - в одній зі стрімких атак нашої команди захисники гостей у власному карному не вигадали нічого кращого, як збити нападника Євгена Соколенка, за що арбітр справедливо вказала на одинадцятиметрову позначку. Вирок пішов виконувати сам постраждалий і впевнено поклав м'яча у кут воріт ковельчан - 2:1. Переможну крапку у зустрічі поклав Юрій Щербаков, що на 76-ій хвилині підбив остаточні 3:1 на користь "Ніки".

U-17
ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) - ФК "Ковель-Волинь" (Ковель) 3:1 (1:0)
Голи: Феліпович, 13, Сокленко, 48, пен, Щербаков, 76 - Старушин, 42.
"Ніка-05": Стельмащук, Ходак, Шевчук, Феліпович, Кіндрат, Крижанівський, Соколенко (Семчишин, 77), Урбанський (Голендир, 82), Чорній (Осадца, 78), Щербаков (Пазюк, 81), Карачун (Григорів,49). Тренер: Андрій Нестерук.
Попередження: Крижанівський, 23 - Миткалик, 36, Шулина, 46, Федчук, 49, Рабко, 65.

У матчі молодших футболістів вихованці Богдана Петровича Шпирки швидко пропустили - вже на 9-ій хвилині гості реалізували чи не єдину помилку в оборонних редутах "Ніки" і відкрили рахунок у грі. Далі ініціативу у грі захопили господарі поля, яким, щоправда, ніяк не вдавалось зрівняти рахунок. Відновити паритет наші юні футболісти зуміли на 52-ій хвилині - Михайло Покришка фантастичним дальнім ударом вразив дев'ятку воріт ковельчан. На крилах успіху "Ніка" продовжувала йти вперед, та несподівано пропустила. Футболісти з Волині вдруге скористались непорозумінням в обороні "Ніки" та вирвали перемогу - 1:2.