Четвер, 22 лютого 2018 19:31

Кубок міського голови: є перша перемога!

Сьогодні підопічні Анатолія Олександровича Полякова зіграли свій другий поєдинок у кубку міського голови м. Івано-Франківська.

Суперником нашої команди у сьогоднішньому поєдинку був учасник чемпіонату області ямницький "Вихор". Зі старту поєдинку команда Анатолія Полякова не засиджувалась в обороні і раз за разом тероризували захисників ямницької команди. Та першими відзначились номінальні гості "Хет-Трик Арени" - у швидкій контратаці Петрунчак відкрив рахунок у грі. Пропущений м'яч лише по-спортивному розізлив "червоно-білих", що на всіх парах помчали відігрувати пропущений м'яч. Через чотири хвилини їм це вдалось зусиллями Іллі Руденка, що реалізував пенальті - 1:1. До кінця першої сорокап'ятихвилинки ще один хороший шанс втратив той же Руденко, що вийшов віч-на-віч з голкіпером та останній був на висоті. За нічийного рахунку суперники пішли на перерву.

По перерві ямничани прибрали ініціативу до свої ніг і вже біля наших воріт почали виникати небезпечні моменти. Та оборона на чолі з Остапом Федиком більше не допускали помилок, а Ілля Руденко з пасу Володимира Крижанівського підбив остаточну перемогу нашої команди - 2:1. В іншому матчі дня збірна Івано-Франківської області каменя на камені не залишила від СДЮШОР "Прикарпаття" - 9:0.

Завтра "Ніка" проведе третій поєдинок на турнірі. Суперником нашої команди буде професійний МФК "Прикарпаття". Початок матчу о 16:00.

Кубок міського голови м. Івано-Франківська
22.02.2018 (четвер)
"Ніка" U-19 (Івано-Франківськ) - "Вихор" (Ямниця) 2:1 (1:1)
Голи: Руденко, 19, пен, 74 - Петрунчак, 15.
"Ніка" U-19: Федик, Полозяк, А. Приймак, Нагірний, Семчук, Дриган, Тринчук, Боднарук, Руденко, А. Луцький, Воробчак. На заміну виходили: Лозицький, Чеканський, Крижанівський, Гнатів, Соколенко, Чорній, Карабинович, Феліпович, Гут.
"Вихор" (стартовий склад): Слободян, П. Луцький, Т. Мельничук, Шевчук, Бойченюк, Добровольський, Самочко, Сем'янчук, Ясінський, Петрунчак, А. Мельничук.
Попередження: Т. Мельничук, 33, Гнатів, 62.

СДЮШОР "Прикарпаття" U-17 (Івано-Франківськ) - Збірна Івано-Франківської області 0:9