Субота, 03 лютого 2018 11:38

Ніка (Івано-Франківськ) - Тепловик-ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ): текстова онлайн трансляція

ДЮФК "Ніка-05" спільно із спортивним сайтом SPORT.IF.UA проводить онлайн трансляцію матчів Зимового кубка ДЮФЛ України U-19. У першому поєдинку групи "Івано-Франківськ" зустрінуться "Ніка-05" та "Тепловик-ДЮСШ-3".

Для оновлення текстової трансляції оновлюйте час від часу сторінку сайту (F5).

Гра розпочнеться о 12:00 на стадіоні з штучним покриттям "Хет-Трик Арена".

У Івано-Франківську зараз близько +2 градусів, падає мокрий сніг.

11-55 Команди розминаються перед матчем

Матч обслуговує бригада арбітрів в такому складі:
Арбітр: Мирослав Липко (Городенка)
Асистенти: Гудима Микола (Обертин), Морозюк Богдан (Івано-Франківськ)

Матч розпочато! Футболісти Тепловика розіграли м'яч з центра поля.

Склади команд:
Ніка (Івано-Франківськ): Федик Остап, Гнатів Андрій, Приймак Андрій, Семчук Ярослав, Конрад Владислав, Дриган Богдан, Тринчук Андрій, Крижанівський Володимир, Луцький Андрій, Руденко Ілля, Воробчак Назар.
Заміна: Деделюк Олександр, Боднарук Андрій, Морис Станіслав, Полозяк Віталій, Лозицький Валентин, Нагірний Назар, Ходак Віталій.
Головний тренер: Поляков Анатолій

Тепловик-ДЮСШ-3: Петрик Андрій, Павликів Юрій, Секрета Євген, Тимченко Олександр, Пархуць Ярослав, Свиридюк Євген, Тофан Вадим, Керпінець Борис, Гладенький Юрій, Семотюк Павло, Слободян Андрій.
Заміна: Бобик Любомир, Гром'як Дмитро, Дяків Ярослав, Федак Сергій, Сировецький Андрій, Присяжнюк Богдан, Шевченко Святослав
Головний тренер: Поптанич Віктор

3 хв. Тофан Вадим (Тепловик) небезпечно пробив по воротах "Ніки" головою після виконання штрафного. Трохи невлучно.

6 хв. Ілля Руденко (Ніка) міг вийти віч-на-віч з голкіпером суперника, однак арбітр зафіксував офсайд.

6 хв. Семчук Ярослав (Ніка) отримав жовту картку.

9 хв. Ілля Руденко підключався до атаки "Ніки" по лівому флангу, але вдруге потрапив в офсайд

11 хв. Небезпечний штрафний у Тепловика. Приймак Андрій (Ніка) ледь не зрізав м'яч у власні ворота. Перекладина.

12 хв. ГОЛ! 0:1. Кутовий у виконанні "Тепловика" завершився голом. Рахунок відкрив Пархуць Ярослав.

18 хв. Небезпечний момент біля воріт "Тепловика". Назар Воробчак прострілив з лівого флангу, але ніхто не замкнув простріл.

20 хв. "Ніка" активно атакує і заробляє небезпечний штрафний з 20 метрів. Ілля Руденко взявся його виконувати. Хороший удар, але м'яч від захисника виходить на кутовий.

22 хв. Дальний удар Назара Воробчака - трохи вище воріт пролетів м'яч.

30 хв. Півгодини першого тайму минуло. Гра трохи заспокоїлася і перемістилася в центр поля.

32 хв. Назар Воробчак (Ніка) знову пробиває з-за меж штрафного майданчика. Трохи не точно.

36 хв. Удар Андрія Слободяна (Тепловик) з гострого кута - мимо

40 хв. До завершення першого тайму залишилося 5 хвилин. Гра в ці хвилини в основному проходить між двома штрафними майданчиками, без гострих моментів.

43 хв. Владислав Конрад небезпечно прострілив з лівого флангу. Однак, голкіпер "Тепловика" вийшов і забрав м'яч в руки.

45 хв. До першого тайму арбітр компенсував одну хвилину

45+1 хв. Перший тайм завершено. Перерва.

Розпочався другий тайм!

47 хв. Небезпечний штрафний у "Тепловика". Але Гладенький Юрій (Тепловик) пробив у стінку.

50хв. Тринчук Андрій (Ніка) пробиває з-за меж штрафного. З великими труднощами голкіпер "Тепловика" зловив м'яч.

55 хв. Боднарук Андрій (Ніка), який вийшов на заміну, пробив головою після навісу з кутового. Трохи не влучив.

59 хв. Другу жовту картку отримав Семчук Ярослав. Вилучення у Ніки.

61 хв. Заміни у обидвох команд. Нагірний Назар змінив Іллю Руденка у "Ніки", а у "Тепловика" Сировецький Андрій вийшов на поле замість Семотюка Павла.

63 хв. ГОЛ! 0:2. Андрій Слободян в районі 11-метрової відмітки прийняв м'яч та сильно пробив.

65 хв. Заміни у "Ніки". Морис Станіслав замість Воробчака Назара. Полозяк Віталій змінив Тринчука Андрія.

69 хв. Слободян Андрій (Тепловик) отримав жовту картку за розмови з арбітром.

70 хв. Присяжнюк Богдан змінив Слободяна Андрія у "Тепловика".

73 хв. Сировецький Андрій (Тепловик) отримав жовту картку. За розмови з арбітром.

75 хв. ГОЛ! 0:3. Сировецький Андрій (Тепловик) збільшує перевагу підопічних Віктора Поптанича у рахунку до трьох м'ячів.

78 хв. Подвійна заміна у "Тепловика". Дяків Ярослав змінює Свиридюка Євгена, а Громяк Дмитро виходить на поле замість Керпінця Бориса.

79 хв. "Тепловик" змінює голкіпера. Бобик Любомир виходить замість Петрика Андрія.

81 хв. Шевченко Святослав (Тепловик), який вийшов на заміну, пробив боковими ножницями з лінії воротарського. На щастя, мимо.

82 хв. Заміна у "червоно-білих". Ходак Віталій змінює Луцького Андрія.

85 хв. Лозицький Валентин у "Ніки" виходить на поле замість Боднарука Андрія.

Матч завершено. З рахунком 3:0 переміг "Тепловик-ДЮСШ-3".