Івано-Франківська "Ніка-05" під керівництвом Єжова Олександра Олександровича переграла у вирішальному поєдинку луцький "Адреналін" та стала переможцем  IV Турніру пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького, який з 19 по 21 лютого проводився у м.Івано-Франківську.

Фото з нагородення наших чемпіонів.

Опубліковано в Галерея

Івано-Франківська "Ніка-05" під керівництвом Єжова Олександра Олександровича переграла у вирішальному поєдинку луцький "Адреналін" та стала переможцем  IV Турніру пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького, який з 19 по 21 лютого проводився у м.Івано-Франківську.

21.02.2018 (середа)

8:30 А "Юність" - "ВулКан" - 2:2
8:55 А "Новатор" - "НІКА-05" - 1:3
9:20 А "Зірка ІІ" - "Карпати" - 1:2
9:45 Б "Адреналін" - "Прикарпаття" - 0:0
10:10 Б "Еліта+" - ДЮСШ №3 - 3:0
10:35 Б "Зірка" - ДЮСШ Городенка - 1:1

Стикові матчі:
11:00 Матч за 13-е місце ВулКан (Київ) - ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - 4:1
11:25 Матч за 11-е місце Юність (Чернівці) - Еліта+ (Бучач) - 161 (пенальті - 1:2)
12:00 Матч за 9-е місце Чемпіон (Тернопіль) - ДЮСШ Городенка - 3:1
12:25 Матч за 7-е місце Карпати (Львів) - СДЮШОР Ужгород - 2:0
12:50 Матч за 5-те місце Зірка-ІІ (Кропивницький) - СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 0:3
13:15 Матч за третє місце Новатор (Хмельницький) - Зірка (Кропивницький) - 0:0 (пенальті - 2:1)
13:40 ФІНАЛ Ніка-05 (Івано-Франківськ) - Адреналін (Луцьк) - 4:2

Загалом, у змаганні взяло участь 14 команд вікової категорії U-10 із 12-ти міст України.

Склад "Ніка-05" для участі в турнірі:
Сасин Євген
Зобків Юрій
Романюк Мирослав
Бугай Тимофій
Марій Богдан
Ткачук Сергій
Сабодашко Даня
Веприк Тарас
Капущак Артем
Лесів Ілля
Лісафін Тимофей
Стасюк Стас
Хрбатин Андрій
Уруський Артем
Данильчук Андрій

Кращі гравці турніру:
Кращий воротар - Адамович Андрій ("Зірка" Кропивницький)
Кращий захисник - Горбатюк Тимир ("Новатор" Хмельницький)
Кращий нападник - Книш Денис ("Адреналін" Луцьк)
Кращий бомбардир - Бугай Тимофій ("Ніка-05" Івано-Франківськ)
Кращий гравець - Романюк Мирослав ("Ніка-05" Івано-Франківськ)

Опубліковано в Новини

Сьогодні відбуваються матчі заключного та вирішального ігрового дня на Турнірі пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького.

21.02.2018 (середа)

8:30 А "Юність" - "ВулКан" - 2:2
8:55 А "Новатор" - "НІКА-05" - 1:3
9:20 А "Зірка ІІ" - "Карпати" - 1:2
9:45 Б "Адреналін" - "Прикарпаття" - 0:0
10:10 Б "Еліта+" - ДЮСШ №3 - 3:0
10:35 Б "Зірка" - ДЮСШ Городенка - 1:1

Стикові матчі:
11:00 Матч за 13-е місце ВулКан (Київ) - ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - 4:1
11:25 Матч за 11-е місце Юність (Чернівці) - Еліта+ (Бучач) - 161 (пенальті - 1:2)
12:00 Матч за 9-е місце Чемпіон (Тернопіль) - ДЮСШ Городенка - 3:1
12:25 Матч за 7-е місце Карпати (Львів) - СДЮШОР Ужгород - 2:0
12:50 Матч за 5-те місце Зірка-ІІ (Кропивницький) - СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 0:3
13:15 Матч за третє місце Новатор (Хмельницький) - Зірка (Кропивницький) - 0:0 (пенальті - 2:1)
13:40 ФІНАЛ Ніка-05 (Івано-Франківськ) - Адреналін (Луцьк) - 4:2

Опубліковано в Новини

Обігравши "Зірка-ІІ" із Кропивницького (2:0), львівські "Карпати" (7:1), київський "ВулКан" (3:2) та чернівецьку "Юність" (3:0), тернопільський "Чемпіон" (4:0), "Ніка-05" під керівництвом Єжова Олександра Олександровича достроково забронювала перше місце в Групі А та вийшла до фіналу турніру пам'яті Юрія Шулятицького.

Заключну гру групового етапу наші юні футболісти проведуть завтра вранці проти хмельницького "Новатора". А фінал заплановано розпочати близько 13:40. Суперником "Ніка-05" буде переможець групи Б.

Група А
1. Ніка-05 - 15 очок
Новатор (Хмельницький) - 8 очок
Зірка-ІІ (Кропивницький) - 7 очок
Чемпіон (Тернопіль) - 6 очок
Карпати (Львів) - 4 очки
Юність (Львів) - 4 очки
ВулКан (Київ) - 1 очко



Опубліковано в Новини

У манежі КФВ Триває традиційний футбольний дитячий турнір пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького. Приємно, що підопічні Олександра Олександровича Єжова ще не втратили жодного очка.

20.02.2018 (вівторок) між собою зіграють:

8:30 А "Зірка ІІ" - "Юність" - 2:1
8:55 А "Карпати" - "Чемпіон" - 0:2
9:20 А "НІКА-05" - "ВулКан"  - 3:2
9:45 А "Юність" - "Карпати"  - 1:1
10:10 А "Чемпіон" - "НІКА-05" - 0:4
10:35 А "Новатор" - "Зірка-ІІ" - 0:0
11:00 А "НІКА-05" - "Юність" - 3:0
11:25 А "Карпати" - "Новатор" - 0:1
11:50 А "ВулКан" - "Чемпіон" - 0:1

Група А
1. Ніка-05 - 15 очок
Новатор (Хмельницький) - 8 очок
Зірка-ІІ (Кропивницький) - 7 очок
Чемпіон (Тернопіль) - 6 очок
Карпати (Львів) - 4 очки
Юність (Чернівці) - 4 очки
ВулКан (Київ) - 1 очко

12:15 Б "Зірка" - "Еліта+" - 1:1
12:50 Б ДЮСШ Городенка - СДЮСШОР Ужгород - 0:3 
13:15 Б "Прикарпаття" - ДЮСШ №3 - 2:0
13:40 Б "Адреналін" - "Зірка" - 1:0
14:05 Б "Еліта+" - ДЮСШ Городенка - 3:4
14:30 Б СДЮСШОР Ужгород - "Прикарпаття" - 0:0
14:55 Б ДЮСШ Городенка - "Адреналін" - 0:3
15:20 Б "Прикарпаття" - "Еліта+" - 1:1
15:45 Б ДЮСШ №3 - СДЮСШОР Ужгород - 0:5

Група Б.
1. Адреналін (Луцьк) 13 
Зірка (Кропивницький) - 10
СДЮСШОР Ужгород - 8 (м'ячі - 8:5)
Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 8 (м'ячі - 5:3)
ДЮСШ Городенка - 6
Еліта + (Бучач) - 4
ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - 0

Переможцем другої групи достроково стала команда "Адреналін" (Луцьк). Саме луцькі футболісти та підопічні Олександра Єжова завтра зійдуться у фіналі турніру, який розпочнеться орієнтовно о 13:40 у манежі КФВ.

Календар матчів на середу 21 лютого:

8:30 А "Юність" - "ВулКан"
8:55 А "Новатор" - "НІКА-05"
9:20 А "Зірка ІІ" - "Карпати"
9:45 Б "Адреналін" - "Прикарпаття"
10:10 Б "Еліта+" - ДЮСШ №3
10:35 Б "Зірка" - ДЮСШ Городенка

Стикові матчі:

11:00 7А - 7Б
11:25 6А - 6Б
12:00 5А - 5Б
12:25 4А - 4Б
12:50 3А - 3Б
13:15 Матч за третє місце 2А - 2Б (
13:40 ФІНАЛ 1А - 1Б

Опубліковано в Новини

Сьогодні у манежі Коледжу фізвиховання стартував четвертий за ліком традиційний футбольний турнір пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького.

Інформаційна служба ДЮФК "Ніка-05" оперативно повідомлятиме про розвиток подій на турнірі

Склад "Ніка-05" для участі в турнірі:
Сасин Євген
Зобків Юрій
Романюк Мирослав
Бугай Тимофій
Марій Богдан
Ткачук Сергій
Сабодашко Даня
Веприк Тарас
Капущак Артем
Лесів Ілля
Лісафін Тимофей
Стасюк Стас
Хрбатин Андрій
Уруський Артем
Данильчук Андрій

Календар першого ігрового дня

19.02.2018 (понеділок)

9:00 А "НІКА-05" - "Зірка ІІ" (Кропивницький) - 2:0
9:25 Б "Прикарпаття" - "Зірка" - 0:2
9:50 Б ВулКан (Київ) - Зірка-ІІ - 0:1
10:15 Б "Зірка" - ДЮСШ №3 - 6:2
10:40 А "НІКА-05" - "Карпати" - 7:1
11:05 Б ДЮСШ Городенка - "Прикарпаття" - 0:2
11:30 А "ВулКан" - "Карпати" - 1:3
12:00 Урочисте відкриття змагань
12:35 Б ДЮСШ №3 - ДЮСШ Городенка - 1:4
13:00 А "Чемпіон" - "Юність" - 0:1
13:25 А "ВулКан" - "Новатор" - 0:0
13:50 Б ДЮСШ №3 - "Адреналін" - 0:5
14:15 А "Новатор" - "Чемпіон" - 3:0
14:40 Б "Еліта+" - СДЮСШОР Ужгород - 0:0
15:05 А "Чемпіон" - "Зірка ІІ" - 0:1
15:30 Б "Юність" - "Новатор" - 1:3
15:55 Б "Адреналін" - СДЮСШОР Ужгород - 1:0
16:20 Б "Еліта+" -  "Адреналін" - 1:1
16:45 Б СДЮСШОР Ужгород - "Зірка" - 0:4

Опубліковано в Новини

19-21 лютого 2018 року у манежі Коледжу фізвиховання відбудеться традиційний (четвертий уже за ліком) Турнір пам'яті видатного івано-франківського футболіста, тренера та функціонера Юрія Йосиповича Шулятицького.

Про свою участь у ІV Турнірі пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького уже повідомили такі команди: "Зірка" Кропивницький (приїде на турнір двома командами), "Карпати" Львів, "Вулкан" Київ, "Адреналін" Луцьк, СДЮСШОР Ужгород, "Юність" Чернівці, "Новатор" Хмельницький, "Чемпіон" Тернопіль, "Еліта Плюс" Бучач, ДЮСШ Городенка, СДЮСШОР "Прикарпаття".

Нагадаємо, що у турнірі цього року братимуть участь діти 2008 року народження. ДЮФК "Ніка-05" на турнірі представлятимуть вихованці Олександра Олександровича Єжова.

Група А

1. "Чемпіон" Тернопіль
2. "ВулКан" Київ
3. "НІКА-05" Івано-Франківськ
4. "Карпати" Львів
5. "Юність" Чернівці
6. "Новатор" Хмельницький
7. "Зірка ІІ" Кропивницький

Група Б

1. ДЮСШ Городенка
2. СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ
3. ДЮСШ №3 Івано-Франківськ
4. СДЮСШОР Ужгород
5. "Еліта+" Бучач
6. "Адреналін" Луцьк
7. "Зірка" Кропивницький

19.02.2018 (понеділок)

9:00 А "НІКА-05" - "Зірка ІІ" (Кропивницький) - 2:0
9:25 Б "Прикарпаття" - "Зірка" - 0:2
9:50 Б ВулКан (Київ) - Зірка-ІІ - 0:1
10:15 Б "Зірка" - ДЮСШ №3 - 6:2
10:40 А "НІКА-05" - "Карпати" - 7:1
11:05 Б ДЮСШ Городенка - "Прикарпаття" - 0:2
11:30 А "ВулКан" - "Карпати" - 1:3
12:00 Урочисте відкриття змагань
12:35 Б ДЮСШ №3 - ДЮСШ Городенка - 1:4
13:00 А "Чемпіон" - "Юність" - 0:1
13:25 А "ВулКан" - "Новатор" - 0:0
13:50 Б ДЮСШ №3 - "Адреналін" - 0:5
14:15 А "Новатор" - "Чемпіон" - 3:0
14:40 Б "Еліта+" - СДЮСШОР Ужгород - 0:0
15:05 А "Чемпіон" - "Зірка ІІ" - 0:1
15:30 Б "Юність" - "Новатор" - 1:3
15:55 Б "Адреналін" - СДЮСШОР Ужгород - 1:0
16:20 Б "Еліта+" -  "Адреналін" - 1:1
16:45 Б СДЮСШОР Ужгород - "Зірка" - 0:4

20.02.2018 (вівторок)

8:30 А "Зірка ІІ" - "Юність" - 2:1
8:55 А "Карпати" - "Чемпіон" - 0:2
9:20 А "НІКА-05" - "ВулКан"  - 3:2
9:45 А "Юність" - "Карпати"  - 1:1
10:10 А "Чемпіон" - "НІКА-05" - 0:4
10:35 А "Новатор" - "Зірка" - 0:0
11:00 А "НІКА-05" - "Юність" - 3:0
11:25 А "Карпати" - "Новатор" - 0:1
11:50 А "ВулКан" - "Чемпіон" - 0:1

12:15 Б "Зірка" - "Еліта+" - 1:1
12:50 Б ДЮСШ Городенка - СДЮСШОР Ужгород - 0:3 
13:15 Б "Прикарпаття" - ДЮСШ №3 - 2:0
13:40 Б "Адреналін" - "Зірка" - 1:0
14:05 Б "Еліта+" - ДЮСШ Городенка - 3:4
14:30 Б СДЮСШОР Ужгород - "Прикарпаття" - 0:0
14:55 Б ДЮСШ Городенка - "Адреналін" - 0:3
15:20 Б "Прикарпаття" - "Еліта+" - 1:1
15:45 Б ДЮСШ №3 - СДЮСШОР Ужгород - 0:5

21.02.2018 (середа)

8:30 А "Юність" - "ВулКан" - 2:2
8:55 А "Новатор" - "НІКА-05" - 1:3
9:20 А "Зірка ІІ" - "Карпати" - 1:2
9:45 Б "Адреналін" - "Прикарпаття" - 0:0
10:10 Б "Еліта+" - ДЮСШ №3 - 3:0
10:35 Б "Зірка" - ДЮСШ Городенка - 1:1

Стикові матчі:
11:00 Матч за 13-е місце ВулКан (Київ) - ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - 4:1
11:25 Матч за 11-е місце Юність (Чернівці) - Еліта+ (Бучач) - 161 (пенальті - 1:2)
12:00 Матч за 9-е місце Чемпіон (Тернопіль) - ДЮСШ Городенка - 3:1
12:25 Матч за 7-е місце Карпати (Львів) - СДЮШОР Ужгород - 2:0
12:50 Матч за 5-те місце Зірка-ІІ (Кропивницький) - СДЮШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) - 0:3
13:15 Матч за третє місце Новатор (Хмельницький) - Зірка (Кропивницький) - 0:0 (пенальті - 2:1)
13:40 ФІНАЛ Ніка-05 (Івано-Франківськ) - Адреналін (Луцьк) - 4:2

Опубліковано в Турніри

У понеділок, 19-го лютого в манежі Коледжу фізвиховання розпочнеться четвертий за ліком традиційний турнір пам'яті видатного прикарпатського футболіста, тренера та функціонера Юрія Йосиповича Шулятицього.

Поступово окреслюється склад учасників, які поборяться між собою за перемогу. Про свою участь у ІV Турнірі пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького уже повідомили такі команди: "Зірка" Кропивницький (приїде на турнір двома командами), "Карпати" Львів, "Вулкан" Київ, "Адреналін" Луцьк, СДЮСШОР Ужгород, "Юність" Чернівці, "Новатор" Хмельницький, "Чемпіон" Тернопіль, "Еліта Плюс" Бучач, ДЮСШ Городенка, СДЮСШОР "Прикарпаття".

Нагадаємо, що у турнірі цього року братимуть участь діти 2008 року народження. ДЮФК "Ніка-05" на турнірі представлятимуть вихованці Олександра Олександровича Єжова.

Опубліковано в Новини

Три роки поспіль у Івано-Франківську завдяки родині Шулятицьких, місцевій владі та спонсорам проводяться футбольні дитячі змагання у пам'ять про видатного футболіста, тренера та функціонера Юрія Йосиповича Шулятицького.
Цього року змагання заплановано розпочати 19-го лютого.

А зараз давайте пригадаємо хто ставав переможцями та призерами змагань у попередні роки.

2005 рік

Кількість учасників - 12
Вікова категорія - U-10 (2005 р.н.)
Місце проведення - МФОЦ, м.Івано-Франківськ

Участь в дебютному турнірі брало 12 команд. Окрім дітей із Івано-Франківська за перемогу боролися юні футболісти з Львова, Стрия, Долини, Хмельницького, Чернівців та Миколаєва. На першому етапі команди були розбиті на три групи по чотири команди. У вирішальному поєдинку тоді зійшлися команди стрийської "Скали" та івано-франківського "Юніору". Обігравши суперника 2:1, франківці стали переможцями змагань. Команда "Ніка-05" у грі за третє місце перемогла львівські "Карпати" - 3:1.
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ТУРНІРУ 
за 11 місце Поділля (Хмельницький - ОДЮСШ (Івано-Франківськ) - 1:3
за  9 місце Прикарпаття (Івано-Франківськ) - Корабел (Миколаїв) - 1:1 (пен - 2:1)
½  фіналу Карпати (Львів) - Юніор (Івано-Франківськ) - 0:1
½  фіналу Скала (Стрий) - Ніка-05 (Івано-Франківськ) - 2:1
за 7 місце Сокіл-ДЮСШ (Долина) - Галичина (Львів) - 1:0
за 5 місце Буковина (Чернівці) - ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - 0:1
за 3 місце Ніка-05 - Карпати - 3:1
фінал - Юніор - Скала - 2:1.

Кращі гравці турніру
Кращий воротар: Шпіцер Ігор (Скала)
Кращий захисник: Кіш Артем (Карпати)
Кращий нападник: Романчук Іван (Скала)
Кращий гравець: Савчин Володимир (Ніка-05)
Кращий бомбардир: Вікарюк Ігор (Юніор) - 7 голів.

2016 рік

Кількість учасників - 28
Вікова категорія - U-11 (2005 р.н.), U-10 (2006 р.н)
Місце проведення - МФОЦ, м.Івано-Франківськ
Цього разу до Івано-Франківська завітали 28 команд з 7 областей України, які визначатимуть найсильніших у двох вікових категоріях – 2005 та 2006 років народження. Розширилась і географія учасників. У турнірі приймали участь вихованці ДЮФК "Ніка", ДЮСШ-3, СДЮШОР "Прикарпаття" та ОДЮСШ (всі з Івано-Франківська), львівські "Карпати" і "Галичина", "Оболонь", "Оболонь-Бровар" та "Зміна" з Києва, хмельницькі "Поділля" та "Новатор", "Рось" з Білої Церкви, луцька "Волинь", "Буковина" і "Спарта" з Чернівців, "Карпати" з Грибовичів, Долинська ДЮСШ, ДЮСШ "Нарцис" з Хуста та моршинська "Скала".

Молодша вікова група (2006 р.н)
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ТУРНІРУ
Фінал: ДЮФК "Ніка-05" (Івано-франківськ) – СДЮСШОР "Зміна" (Київ) – 0:0 (пенальті 4:5)
Поєдинок за 3 місце: "Рось" (Біла Церква) – "Буковина" (Чернівці) – 0:2
Поєдинок за 5 місце: "Карпати-I" (Львів) – "Карпати-II" (Львів) – 2:0
Поєдинок за 7 місце: ДЮФК "Галичина" (Львів) – "Карпати" (Грибовичі) – 1:1 (пенальті 2:0)
Поєдинок за 9 місце: "Волинь" (Луцьк) – "Оболонь-Бровар" (Київ) – 4:1
Поєдинок за 11 місце: ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) – ОДЮСШ (Івано-Франківськ) – 0:0 (пенальті 1:2)
Поєдинок за 13 місце: СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – "Новатор" (Хмельницький) – 2:0
Поєдинок за 15 місце: "Поділля" (Хмельницький) – "Оболонь" (Київ) – 1:1 (пенальті 3:2)

Кращі гравці турніру
Кращий воротар – Танашук Радислав ("Зміна" Київ)
Кращий захисник – Козачук Роман ("Рось" Біла Церква)
Кращий нападник – Загарюк Михайло ("Буковина" Чернівці)
Кращий бомбардир – Дідич Євген ("Зміна" Київ)
Кращий гравець – Шкварилюк Захар ("Ніка" Івано-Франківськ)
Спеціальний приз єдиній дівчині турніру – Гончарук Валерія ("Зміна" Київ)

Старша вікова група (2005 р.н.)
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА ТУРНІРУ
Фінал: ДЮФК "Ніка-05-I" (Івано-франківськ) – "Карпати" (Львів) – 1:0
Поєдинок за 3 місце: СДЮСШОР "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – "Буковина" (Чернівці) – 3:1
Поєдинок за 5 місце: "Скала" (Моршин) – ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) – 3:1
Поєдинок за 7 місце: ДЮФК "Ніка-05-ІІ" (Івано-Франківськ) – ДЮСШ "Нарцисс" (Хуст) – 1:3
Поєдинок за 9 місце: ДЮСШ Долина – "Рось" (Біла Церква) – 7:1
Поєдинок за 11 місце: "Спарта" (Чернівці) – ДЮФК "Галичина" (Львів) – 2:4

Кращі гравці турніру
Кращий воротар – Набит Максим ("Карпати" Львів)
Кращий захисник – Савчин Володимир ("Ніка-05-І" Івано-Франківськ)
Кращий нападник – Калинчук Олександр ("Прикарпаття" Івано-Франківськ)
Кращий бомбардир – Ченишко Данила ("Буковина" Чернівці)
Кращий гравець – Рожко Дмитро ("Ніка-05-І" Івано-Франківськ)

2017 рік

Кількість учасників - 32
Вікова категорія - U-11 (2006 р.н.), U-10 (2007 р.н)
Місце проведення - МФОЦ, м.Івано-Франківськ

У ІІІ традиційному турнірі пам'яті Юрія Йосиповича Шулятицького змагалося 32 команди з різних регіонів України у двох вікових категоріях. У кожній віковий групі участь прийняло по 16 команд з усієї України. Окрім команд із західного регіону, а саме з Львову, Моршину, Калуша, Тернопіля, Хмельницького, Чернівців до Івано-Франківська завітали команди з Бориспіля та Білої Церкви, що на Київщині, та з Києва. У турнірі приймали участь вихованці ДЮФК "Ніка", ДЮСШ-3, СДЮШОР "Прикарпаття", "Юніор" та ОДЮСШ (всі з Івано-Франківська), Калуська районна ДЮСШ, "Ігровець" Калуш, "Атлет" Київ, "Рось" Біла Церква, "Борисфен" Бориспіль, "Карпати" Львів, ФК "Львів", "Буковина" Чернівці, "Скала" Моршин, ФК "Трускавець", хмельницькі "Новатор", "Профібол" та "Поділля".

Серед юнаків 2007 року народження найсильнішою виявилась команда івано-франківської СДЮШОР "Прикарпаття", а перемогу серед команд 2006 року народження гравців вибороли вихованці чернівецької "Буковина".
Молодша вікова категорія (2007 р.н.)
Поєдинок за 15 місце: ФК "Трускавець" – "Рось" (Біла Церква) – 0:0 (пен. 0:2)
Поєдинок за 13 місце: Калуська р-на ДЮСШ – "Поділля" (Хмельницький) – 1:1 (пен. 1:0)
Поєдинок за 11 місце: "Буковина"-А (Чернівці) – "Буковина"-Б (Чернівці) – 1:4
Поєдинок за 9 місце: "Прикарпаття"-Б (Івано-Франківськ) – "Скала" (Моршин) – 2:0
Поєдинок за 7 місце: "Новатор" (Хмельницький) – "Ніка"-Б (Івано-Франківськ) – 6:1
Поєдинок за 5 місце: "Ніка"-А (Івано-Франківськ) – "Ніка-08" (Івано-Франківськ) – 0:2
Поєдинок за 3 місце: ФК "Львів"-А – ФК "Львів"-Б – 4:1
ФІНАЛ: "Прикарпаття"-А (Івано-Франківськ) – "Атлет" (Київ) – 5:3

Старша вікова категорія (2006 р.н)
Поєдинок за 15 місце: ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – ОДЮСШ (Івано-Франківськ) – 4:2
Поєдинок за 13 місце: ФК "Львів"-Б – "Ніка-05"-Б (Івано-Франківськ) – 2:0
Поєдинок за 11 місце: "Новатор" (Хмельницький) – "Борисфен" (Бориспіль) – 4:0
Поєдинок за 9 місце: "Ігровець" (Калуш) – "Карпати" (Львів) – 3:3 (пен. 1:2)
Поєдинок за 7 місце: "Ніка-05"-А (Івано-Франківськ) – ФК "Львів"-А – 3:2
Поєдинок за 5 місце: "Скала" (Моршин) – "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) – 2:1
Поєдинок за 3 місце: "Рось" (Біла Церква) – "Профібол" (Хмельницький) – 0:2
ФІНАЛ: "Буковина" (Чернівці) – "Юніор" (Івано-Франківськ) – 2:1

Як бачимо, найуспішніше команди ДЮФК "Ніка-05" виступили на турнірі у 2016-му році, коли у обидвох вікових категорія вдалося вийти до фіналу змагань, здобувши золото та срібло турніру. Маємо всі шанси повторити успіх і цього року. 

Опубліковано в Новини

19-21 лютого у Івано-Франківську стартує традиційний (уже четвертий за ліком) футбольний турнір серед дитячих команд пам'яті прославленого івано-франківського футболіста та тренера Юрія Йосиповича Шулятицького. Планується, що за перемогу в турнірі змагатимуться діти 2008 року народження.

Ми на нашому сайті розпочинаємо окрему серію матеріалів, присвячених турніру. В першому з них розповімо про життєвий та футбольний шлях Юрія Йосиповича.

Юрій Йосипович Шулятицький 
(04.08.1942 - 21.02.2013 р.р.)

Майбутній футболіст, тренер та футбольний функціонер народився і все життя мешкав у Станіславі, в славному футбольними традиціями мікрорайоні "Гірка". Теперішній одноіменний стадіон, на якому зараз свої домашні матчі проводить івано-франківський "Тепловик-ДЮСШ-3" тоді належав залізниці та носив назву "Локомотив".

Як переважна більшість хлопців того району Станіслава, Юрій із своїм молодшим братом – Тарасом, фактично весь час проводять на стадіоні, граючи у футбол, який в наступному стане змістом їхнього життя. Тренував місцевих хлопчаків на той час Володимир Бриндзей, який і розгледів у братах потенціал. Батько хлопців був залізничником, тож вони росли справжніми патріотами ФК "Локомотив" і продовжувати кар'єру у іншому клубі не бажали. На відміну від Тараса, що захищав кольори московських "Динамо" та ЦСКА, а також львівських "Карпат", Юрій усю кар'єру провів у командах Прикарпаття.

В якості гравця Юрій Шулятицький захищав кольори рідного "Локомотиву", долинського "Нафтовика", івано-франківських "Прилад", "Електрон" та "Сигнал". 

Перші тренерські кроки Юрій Йосипович робив у рідному "Локомотиві". З командою залізничників він виборює звання чемпіона Івано-франківської області в 1981 -1982рр, та виграє Кубок області в 1981р. Команда "Локомотив" успішно репрезентує Прикарпаття в аматорських змаганнях УРСР. Так, в 1983р. команда є учасником фінальної частини аматорської першості України.

У 1989 році його не було запрошено до "Прикарпаття" на посаду начальника команди. У 1992 році на певний час очолив головний івано-франківський клуб, який у першому сезоні українського чемпіонату виступав у Вищій лізі.

В 1993-1995рр. (із невеличкою перервою) працює в Стрию із "Скалою" (спочатку  тренером-консультантом, в наступному головним тренером). Після цього на аматорському рівні працював з футбольним клубом "Бескид" (Надвірна), а у 1998 році очолив луцьку "Волинь", що виступала на той час у першій лізі чемпіонату України.

З 2002 по 2006 рік (аж до втрати статусу професійного клубу) був керманичем та президентом івано-франківської "Чорногори". З 2006 по 2007 рік тренував місцевий "Спартак", а у 2008 році повернувся до "Чорногори", що брала участь у змаганнях на першість області.

Окрім тренерської діяльності займався роботою футбольного функціонера. Був членом виконавчого комітету та заступником голови Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Крім футболу мав хобі — розведення голубів, яким займався з 7 років. Перебував у івано-франківському клубі голубівників при ФСТ "Україна", утримував на горищі будинку близько 120 голубів різних порід.

Є одним із натхненників створення дитячо-юнацького футбольного клубу "Ніка-05" Івано-Франківськ. Наразі, ДЮФК "Ніка-05" є одним із організаторів  турніру пам’яті Ю. Й. Шулятицького.

На 70 році життя, 21 лютого 2013 року пересталося битися серце Юрія Йосиповича Шулятицького.

Похований в Івано-Франківську на міському кладовищі.

Футбольна сім'я Шулятицьких:
Син — Юрій Шулятицький (1970 р.н.), футболіст, відомий виступами за українські футбольні клуби вищих дивізіонів СРСР і незалежної України «Металіст»,«Прикарпаття», «Карпати» та «Зірка», а також латвійський клуб вищого дивізіону «Динабург», віце-президент ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ).
Брат — Тарас Шулятицький (1945 р.н.), футболіст московських клубів «Динамо», ЦСКА та львівських «Карпат».
Племінник — Андрій Шулятицький (1969 р.н.), футболіст виступав за «Спартак» з Івано-Франківська, львівські «Карпати», луцьку «Волинь», ужгородське "Закарпаття". Президент ДЮФК "Ніка-05" (ІваноФранківськ).

 

Опубліковано в Новини
Back to Top